درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

 

چهل و ششمین روز اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه روبروی فرمانداری شهر شوش

 پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹

نان_کار_آزادی

شادی_رفاه_آبادی 

نابود_باد_استثمار_و_کار_مزدی

زنده باد اتحاد و همبستگی طبقاتی کارگران بر علیه ستم و استثمار  

آدرس ایمیل سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه🔻

syndica.hafttape@gmail.com

🔻 صفحه تلگرام سندیکای کارگران.نیشکر هفت تپه   

@syndica_7tape

با کلیک روی آدرس زیر 

@Sandika7tapeh

 اخبار، نظرات و گزارشات خود را برای ما ارسال کنید .

اعتراض، اعتصاب، تجمع، تشکل ، داشتن نان و آزادی و زندگی شایسته حق مسلم ماست.

آدرس صفحه اینستاگرام 

سندیکای کارگران هفت تپه

Http://Instagram.com/syndicahafttp 

___________________________________________

احضار یکی از کارگران نیشکر هفت تپه به دادگاه

طی ابلاغیه دادگاه، یکی از کارگران نیشکر هفت تپه به نام حسن کهنکی به اتهام اخلال در نظم عمومی،  روز یکشنبه۱۲ مرداد ۱۳۹۹ جهت تفهیم اتهام در دادگاه شوش  باید حضور داشته باشد.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه هرگونه پرونده سازی برای کارگران را شدیدا  محکوم می‌کند.

تهدید وارعاب کارگرانی که بیش از سه ماه است دستمزد خود را نگرفته اند چاره کار نیست

۹/تیر/۱۳۹۹

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه

  _____________________________________________

بنی ادم اعضای یکدیگرند 
که در افرینش ز یک گوهرند

درود به شرف همه کسانی که تاکنون از ما حمایت کرده اند،ما در حال نبرد با فاسدان زمانه و تابه دندان مسلح هستیم،اقلیتی که هم رسانه در اختیارش است و هم گوش شنوایی ندارد،هم اسلحه دارد هم دادگاه در اختیارش است و هم اراده ای برای برچیدن فساد ندارد چراکه عامل فساد خودش است.
مجموعه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اینه جامعه کارگری تمام کشور و حال روز این روزهای ما نتیجه سیاستهای هدفمند و سیستماتیک حاکم بر صنایع کشور است،سیاستی فساد زا و برخلاف عدالت اجتماعی.
هموطن،هم استانی،همشهری و هم طبقه ای وهمکار محترم،اعتصابات این روزهای ما نمونه ای بینظیر در تاریخ معاصر کشور و حتی تاریخ جهان است،اعتصابی کاملا مسالمت امیز در رطوبت بی سابقه و دمای بالای ۵۰درجه و از همه مهم تر در دوران شیوع ویروس کشنده کرونا،اری ما جان بر کف به خیابان امده ایم و فریاد حق طلبی سر میدهیم،فریادی قدرتمند از موضع قدرت ما پس از سالهای طولانی مبارزه و باتکیه بر خرد جمعی پرچمدار مبارزه با انگل صفتان و اگر اغراق نباشد نوک پیکان مبارزات کارگری کشوریم.
ما روزها و سالهای دشواری را گذراندیم تا به نقطه کنونی رسیده ایم، ما در جامعه هفت تپه نجاتی ها ،بخشی ها ،اخضری ها ،خنیفرها تربیت کرده و دیدید چگونه بدون منت و با فداکاری خود را فدا کردند ما عباسی ها،بهمنی ها و چشمه خاور ها و .... تربیت کرده ایم این عزیزان سرمایه های ما هستند و ما خواهان بازگشت به کار همه اخراجی ها هستیم هموطن صدای ما باش که منو تو هم دردیم،کارگر هفت تپه سرمایه جامعه کارگری ایران و همه ایرانیان است ما همه بدنبال کرامت انسانی هستیم دورد بر همه شما که ما را حمایت میکنید اما حمایت اینستاگرامی و واتساپی چاره کار نیست حتی باعث خشنودی بلوک سرمایه داریست بیایید حمایت عملی کنید هرکجا که هستید علاوه بر بستر اینترنت مبارزه و حمایت عملی کنید که همانا پیشرفت وطن در گرو همین حمایت هاست. 
هموطن،حکومت همواره بدنبال ایجاد هراس و به طرق مختلف در وی عدم اتحاد ما بر امده و بر اساس سالها تجربه مبارزه یک کلام بدنبال سیاسی کردن مسایل کارگری و بدنبال ان پرونده سازی برای کارگران و قطع زنجیره حمایت مرذمی از کارگران بر امده بیایید دیگر نگوییم من سیاسی نیستم چراکه این خواست حاکمان است اگر این را میخواهند بگذار از همینجا بگوییم مبارزه ما خود سیاست است و میخواهیم سیاستهای غلط اصلاح شود ما میخواهیم به عنوان عضوی از جامعه در تصمیمات کلان مشارکت کنیم اری ما خود سیاستیم ما با فرمول اتحاد=پیشرفت به پیش میرویم،اتحاد هرچه بزرگتر سرعت پیشرفت بیشتر و چشم انداز شادی رفاه ازادی برای همه ملموس تر.
ما تن به ذلت نمیدهیم و تا پیروزی نهایی به جنگیدن ادامه میدهیم ما تازه اول کاریم پس بیایید قدم اول را هرچه محکم تر برداریم،قدمهایی که اینده ای روشن را به فرزندانمان هدیه میدهد ما با تحاد به جلو پیش میرویم و هر روز فریاد هیهات منه ذله سر میدهیم،مطمعنیم که همه با هم متحد میشویم پس هر چه زودتر بهتر.
تا لغو خصوصی سازی چیزی نمانده است!
هیهات منه ذله 
هفت تپه هپکو فولاد
کارگر دانشجو اتحاد اتحاد

پیام همکار

 

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است