درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

نامه سرگشاده خطاب به سازمانها و احزاب ایرانی، فعالین مدافع حقوق انسان و شخصیتهای علیه اعدام

 روز ١٥ سپتامبر، فراخوانی با امضا  صد و پنجاه شخصیت سرشناس بین المللی و فعالین علیه اعدام با خواست تحریم دیپلماتیک جمهوری اسلامی، بیرون کردن این حکومت از همه نهادهای بین المللی و ورزشی و  لغو سفر مقامات حکومتی، همچنین خواست ممنوعیت اعدام و آزادی زندانیان سیاسی،  منتشر شد. ما از همه شما میخواهیم، کمک کنید این حرکت در ایران و در دنیا، بیش از پیش مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته و واقعا دولتهای غربی را تحت فشار قرار دهیم، روابط دیپلماتیک خود با این حکومت انسانکش را قطع کرده و این حکومت را از همه نهادهای بین المللی اخراج کنند. این یک اتفاق مهم است که باید با همیاری و مشارکت همه ما در قدم اول به یک نتیجه مهم برسد، و آنهم تحت فشار گذاشتن حکومت اسلامی و جلوگیری از اعدام جوانان و صدها محکوم به اعدام  است که اسیر حکومت اسلامی هستند.

لینک طومار را همه جا منتشر کنید. آنرا امضا و حمایت کنید و در صفحات شخصی و رسانه ای خود منتشر کنید. خبر انتشار این طومار و این فراخوان را به رسانه های عمومی و بویژه رسانه های فارسی زبان پر بیننده و رسانه های بین المللی ارسال کنید. بهر طریق ممکن از این حرکت دفاع کنید!

https://secure.avaaz.org/community_petitions/en/international_community_ban_islamic_republic_of_iran_for_navid_afkari/?fbclid=IwAR3qSGRfioPpNP9EGNgVGJsN2-JcxgDx-kZh5eAyLtlaz5VjQRLN0fvCUD0

این فراخوان اکنون به زبانهای فارسی، انگلیسی، آلمانی، عربی، ترکی، تامیل، فرانسه، سوئدی، ترجمه و در دسترس عموم است. شخصیتهای فرهنگی، سیاسی و هنری و فعالین مدافع حقوق زنان و حقوق انسانی و مخالفین اعدام، از ایران و عربستان سعودی و فرانسه و امریکا و پاکستان و  همه دنیا این فراخوان را امضا کرده اند ، از جمله امضا کنندگان این نامه، ریچارد داوکینز، میشائیل اشمیت سالمون، مریم نمازی، هاریس سلطان، جمیله بن حبیب، اینصاف حیدر، گیتا ساگال و... هستند.

https://onelawforall.org.uk/banirsports4navid/?fbclid=IwAR39n4tc5RmFZKgXvseLMY7EGd0Weyl7ELichv430jzbCP1tcp2WBv_ECdU

به این حرکت مهم بپیوندید و کمک کنید، مبارزات خودمان برای سرنگونی حکومت اسلامی را یک گام بزرگ به جلو ببریم!

مینا احدی ١٦ سپتامبر ٢٠٢٠

تماس با این کمپین :

maryamnamazie@gmail.com

minaahadi26@gmail.com

 

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است