درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

 ادامه اعتصاب در هفت تپه

امروز سه شنبه - ۱ مهر ۱۳۹۹ تعداد زیادی از کارگران هفت تپه در داخل شرکت و محوطه صنعتی- کارگران کارخانه - دست به اعتصاب زده اند و تجمعی مقابل در کارخانه انجام داده اند. کارگران به عدم برآورده شدن مطالبات خود معترضند

مسئولین مختلفی که وعده ها و قول هایی دادند اما هیچ اقدام عملی مشخصی برای خلع ید انجام ندادند باید بدانند که با وعده و وعید نمیتوانند صدای اعتراض کارگران هفت تپه را خاموش کنند.

همکاران اعتصابی به خوبی میدانند که از جمله عوامل ادامه خرابکاری و غارت در شرکت، مدیران اسدبیگی هستند. مدیرانی که باید توسط همکاران از شرکت بیرون فرستاده شوند.

مطالبه بازگشت به کار تمامی همکاران اخراجی، پرداخت مطالبات معوقه و اجرای فوری خلع ید از بخش خصوصی جزو مهم ترین خواسته های کارگران اعتصابی است.

از سایر همکاران میخواهیم که به جمع همکاران اعتصابی پیوسته تا تکلیف مالکیت شرکت و مطالبات معوقه را روشن کنیم.

پیام همکار                                                     

انتشار: کانال مستقل کارگران هفت تپه

هفت تپه-کانال مستقل کارگران, 22.09.20 13:28

هفت تپه-کانال مستقل کارگران

همکاران مراقب عوامل نفوذی اسدبیگی در اعتصاب باشید!

اعتصاب ما نباید به راهی برود که اونها میخوان. یک مدتی اعتصاب بشه اسدبیگی آزاد بشه یا حسابش باز بشه یا ... بعد که اعتصاب میخواد به نتیجه برسه یه چهار تا مسئول بیان قول بدن و تمام.

تجمع ما باید شعار و مطالبه خودمون توش باشه که کسی نتونه ازش سو استفاده کنه. مثل روزشماری که توش مشخص نوشته میشد که خواسته ما لغو خصوصی سازی. بدون نوشته ها و دست نوشته ها تجمع نکنیم بهتره. چون هر کسی میتونه بگه این تجمع در حمایت از من بوده. روی کاغذ مشخص بنویسید که خواسته ما لغو فوری خصوصی سازی است

عوامل کارفرما را از صف اعتصاب بیرون کنید و اونها رو افشا کنید.

پیام همکار

انتشار: کانال مستقل کارگران هفت تپه

 

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است