درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

سعید عمرانی، معاون منتظری: رئیسی همدست اسدبیگی هاست
سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور یک مصاحبه کرده و در اون اعتراف کرده که شخص رئیسی یعنی ریاست قوه قضاییه با اختلاسگران همدست است. نمیدونیم چرا این رو علنی تو صدا و سیما اعتراف کرده. خودشون باید جوابی براش داشته باشن.
🔸عمرانی در مصاحبه ش یک سری فرمایشات بیخودی هم تلاوت کرده که معلومه به اختلاسگران وصل شده و لابد جیبش پر شده. رئیسش که منتظری باشه به طور خانوادگی، دخترش و پسرش و دسته جمعی و جمیعا مشغول بهره برداری هستند! منتظری مدافع اسدبیگی ها و از طریق پسرش همدست و شریک مالی هستند!
معاونش میشه سعید عمرانی!
🔸 دروغ های سعید عمرانی:
-
عمرانی خالی نبند و دروغ نگو درسته میگن دروغ کنتور نداره اما ممکنه حناق بشه!
-حقوق ها کماکان با تاخیر پرداخت میشود
-پول های خیلی خوبی که گفتی آزاد شده رو خودتون کمک کردید از حساب پرداخت دستمزد خارج بشه و به مخارج شخصی اختلاسگران برسه!
-میگی تا سال فلان حقوق هست پس چرا چند ماه حقوق معوقه هست؟ و چرا نمیگی تا سه نسل بعد از ما به اندازه همه حقوق ما اختلاس شده و دادگاهش رو هم شماها متوقف کردید؟

-میگی کارخانجات جنبی درست شده! جناب عمرانی تلاوت زیادی میکنی! چی مصرف میکنی اینهمه اشتباهی تلاوت میکنی؟ یک سوله به ارزش هیچ که ملیون ها برابرش دلار گرفته شده و قاچاق شده میشه صنایع جانبی؟ یک سوله ابلهانه عین فرمایشات شخص خود حضرتعالی که در برابر ارزش شرکت مثل اندازه اون نطفه ای است که تو رو ایجاد کرد در برابر اقیانوس آرام که نمیشه صنایع جانبی! حاجی! تلاوت زیادی نکن!

🔸واقعا تو مشکل الفهم هستی یا خودت رو با اون موجود بیگناه که به نفهمیدن اشتهار داره یکی میدونی؟
ای خرگوش باهوش! ( این طعنه بود منظور اون یکی دیگه جنبده است که برعکس خرگوش باهوش است):
همین سوله قلابی ام.دی.اف که به شماها به عنوان صنایع فرو کردن هم کارگرایی هم که میخوان راهش بندازن اعتصاب کردن چون حقوق ندارن! همین سوله احمقانه که اسمش رو میذاری صنایع جانبی حتی براش خرج نمیکن و برای مواد اولیه این کارگاهک مسخره دارن جنایت میکنن و درختای فضای سبز داخل شرکت رو قلع و قمع میکنن که یه چهار تا تخته ورق برای نمایش تو آماده کنن تو هم به خورد صدا و سیما بدی!
🔸میگی آرامش رو حفظ کنن تا قانون تصمیم بگیره؟ کدام قانون ؟
همان قانونی که به اسدبیگی ها یک و نیم میلیارد با اعتبار شرکت ما ارز داد و همان قانون که دستشون رو باز گذاشت که قاچاق کنن ؟

بازنشر: کانال مستقل کارگران هفت تپه

 

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است