درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

اطلاع‌رسانی و گزارش تجمع بازنشستگان کرج

بازنشستگان و مستمری‌بگیران کرج امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح همزمان با دیگر مراکز استان‌ها تجمع نسبتا خوبی را مقابل اداره‌ی کل تامین اجتماعی برگزار نمودند. نکته‌ی قابل توجه در این تجمع حضور پرشور و چشمگیرتر همکاران نسبت به تجمعات گذشته بود (به خصوص شرکت خانم‌ها که فعالانه سعی و تلاش می‌نمودند شور و حال بیشتری به آن بدهند).

شعارهای مختلفی توسط شرکت‌کنندگان سر داده شد از جمله: بازنشسته بیداره / از ظلم و از تبعیض بی‌ذاره، تنها راه رهایی از سفره‌های خالی / فریاد در خیابان و گرانی، تورم / بلای جان مردم.

توضیح این نکته نیز لازم است که ماموران نیروی انتظامی و اطلاعات نسبت به تجمعات گذشته با تعداد نیروی بیشتری به محل تجمع اعذام شده بودند که در پایان تجمع نیز یکی از همکاران بازنشسته هنگام بازگشت به منزل توسط ۳ نفر از نیروهای اطلاعاتی و بسیجی محاصره شد و مورد بازجویی قرار گرفت و شعارهای نوشته شده بر روی کاغذی که همراه داشت توسط ماموران گرفته شد. همچنین تذکرات جدی و اولتیماتوم داده شد که دیگر در این تجمعات شرکت نکند در غیر این صورت بازداشت خواهد شد (این همکار از هدایت‌کنندگان و شعاردهندگان اصلی تجمع بود).

ی.ا. کارگر بازنشسته.

https://t.me/syndica_7tape/3892

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است