درباره ما

سایت‌های دیگر

صوتی و تصویری

مقالات

اخبار و گزارشات

اطلاعيه‌ها و بيانيه‌ها

صفحه نخست

 

سپاه و اطلاعات توانمند حکومت ایران و اوج قدرتنمایی!

در رسانه ها خبری منتشر شده است که "یک مقام آگاه در سپاه پاسداران تایید کرد که جمعه شب یک قرارگاه موشکی در غرب تهران هدف حمله پهپادی قرار گرفته" است. یعنی مثلا اسرائیل یا هر دولت سرکوبگر دیگری موفق شده بیاد بیخ گوش ستادهای فرماندهی حکومت سرکوبگر ایران و بزنه موشک و راکت و گلوله و فحش پرتاب کنه به پایگاه های موشکی حکومت جمهوری اسلامی. از اینجا میفهمیم که دستگاه امنیتی ایران انقدر قدرتمنده که میتونه نقاط مرکز تهران رو محافظت کنه اما خوب چون غرب تهران حدودا دوازده کیلومتر دورتره باید بشون حق بدیم که یکی از هزاران کیلومتر دیگه بتونه بیاد بشون حمله کنه بره! یعنی قوی تر از این دستگاه امنیتی نمیشه مثال زد! اوج قدرتنمایی شما به تمسخر گرفته شده ای بی عرضه های مشنگ!

واقعا مسخره هستید ای دستگاه امنیتی! واقعا چه قهرمانانی هستید شما دلقکان بی مایه! شما نمیتونید در مرکز امنیتی تان یعنی در پایتخت مراقب خودتان باشید شبانه میان لباس هاتون رو در میارن می برن یه جا دیگه پهن میکنن عکسش رو میگیرن بعد شماها ادعا میکنید خیلی قوی هستید؟

شما دستگاه امنیتی حکومت ایران هیج فرقی با دستگاه امنیتی اسرائیل ندارید. هر جفت شما سرکوبگر و علیه مردم زحمتکش. شما علیه مردم ایران و اونها علیه مردم فلسطین. مردم ایران و فلسطین باید متحد بشن بزنن زیر هر دوی شما.

اما جالب اینه که این امنیتی های ایران که جاسوس های خارجی میان از توی حیاط خونه شون اسناد میدزدن و میرن برای اینکه بگن واقعا کاری از دستشون برمیاد میان به معلمان و کارگران گیر میدن. میگن معلم و کارگر رفته با جاسوس ها نشست گذاشته. اخه احمقا! معلم به جز اینکه میدونه وضع افتصادی خودش و دانش اموزانش خرابه و براش اعتراض میکنه به چه اسناد محرمانه ای دسترسی داره که شما میگید رفته با جاسوس نشست گذاشته؟ واقعا که مسخره و احمق هستید چونکه هیچ کس دیگه این حرفای احمقانه شما رو باور نداره. شما مسئولین امنیتی داخلی خودتون یکی در میون جاسوس اسرائیل از کار درومد! شما همتون جاسوس هستید! از بالا تا پایین یکی در میون یا جاسوس روسیه هستید یا امریکا یا انگلیس یا چین یا اسرائیل یا ... حکومت جاسوسان!

پیام دریافتی

هفت تپه-کانال مستقل کارگران, [Jun 20, 2022 at 22:39]

________________________________

 خرد جمعی یعنی این

این تجمع کارگران آرماتوربند پیمانی در کرمانشاه است که در پارکی جمع شدند و در مورد مشکلاتشان دستجمعی تصمیم می گیرند. مشکل این کارگران مثل بقیه است: دستمزدهای ناچیز، نداشتن بیمه در کار سخت و بی تامین، نداشتن سنوات و حتی محروم بودن از همون مصوبه شورای عالی کار

این همون خرد جمعی و مجمع عمومی است که راه حل مشکلات ما است. درود بر این عزیزان.

پیام دریافتی

هفت تپه-کانال مستقل کارگران, [Jun 27, 2022 at 11:08]

___________________________________

این مسائل سیاسی به کارگران چه ربطی دارد؟ رهبران کارگران چه کسانی هستند؟

با سلام به همه مخاطبین. در فضای مجازی چندین مطلب دیدم که اعتراض به پیام های منتشره از کانال مستقل هفت تپه در حوزه مسائل سیاسی بود. یک نفر اعلام کرده بود چرا از کانال کارگران هفت تپه، در نقد حرف های رضا پهلوی مطلب منتشر شده است و گفته بود کارگران نباید تندروی کنند و فعلا رضا پهلوی را تایید کنند تا بعدا ببینیم چه میشود! یک نفر نوشته بود این حرف ها که کارگران خواهان حکومت شورایی و سپردن قدرت به طور کامل به حکومت حداکثری کارگری هستند یک شعار است و مثل حرف های چریک های زمان شاه است. یکی گفته بود به کارگران واقعا چه ربطی دارد وارد این مسائل میشود کارگران باید کمک کنند تا ما از شرایط فعلی بگذریم و چهره های سیاسی شناخته شده (برای همان افراد) رهبری را در دست بگیرند و قول میدهیم اجازه بدهیم کارگران اتحادیه و سندیکا داشته باشند! ایشان نوشته بود کارگران (و معلمان و ... ) "باید" اعتصاب سراسری کنند تا حکومت فعلی برداشته شود ولی دخالت در سرنوشت سیاسی را باید به "متخصصین" سیاسی که در خارج کشور هستند سپرد. یکی هم در یک سخنرانی اعلام کرده بود به جز رضا پهلوی کسی دیگر را نمیشناسد که بتواند همدلی ایجاد کند و اینکه برخی میگویند کارگران و فعالین کارگری میتوانند رهبری جامعه را بکنند حرف منطقی نیست. ایشان ضمنا اسم سپیده قلیان را با حال تمسخر بر زبان می اورد و توضیح میدهد این افراد که نمیتواند رهبری کنند و بعد به این نتیجه میرسد که فقط پهلوی را باید آورد....

مجموع این مطالب را که ذکر کردم توسط تعدادی افراد مختلف ذکر شده. به طور خلاصه اینها کارگر را ابزاری برای سرنگونی میدانند که باید کمک کند که آنها به قدرت برسند! برای اینها، کارگران فاقد شعور سیاسی و فاقد توان رهبری هستند و باید صرفا به یک گروه از ارباب ها سر تعظیم فرود آورند! از نظر این افراد، کارگران تنها راه تعیین تکلیف با حکومت جاری هستند اما نمیتوانند برای حکومت بعدی، نقش رهبری داشته باشند و باید فقط کمک کنند براندازی شود و الباقی را واگذار کنند که افرادی مثل پهلوی یا رجوی یا شورای گذار یا جمهوری خواهان یا احزاب و جریانات مختلف و عاشق سرمایه داری تصمیم گیری کنند و هر وقت تصمیم گرفتند کارگران را هم مطلع میکنند!

این دیدگاه، یک دیدگاه معین و در خدمت دستگاه سرمایه داری است. ما نه تنها از نظر فکری قبول نمی کنیم که نیروی اعتراضی ما برای یک جابجایی صرف در قدرت بین این گروه سرمایه داری با گروه سرمایه داری دیگر انجام شود؛ بلکه چون نیروی اصلی تعیین کننده هم هستیم عملا اجازه نخواهیم داد که فقط ابزار و وسیله به قدرت رسیدن عده ی مفت خور جدیدی باشیم.

بیایید یک مقایسه کنیم. رضا پهلوی شان یا فلان رهبر غائب شده فلان سازمان شان، یا بهمان افراد نشسته در مدیریت گشت و گذار، یا هر کدام از اینها را در نظر بگیرید. فرض کنید یکی از اینها را به عنوان رهبر آینده میخواهند به جامعه معرفی کنند. با رندی خاصی می گویند اگر قبول ندارید پس بگویید که شما چه بدیل و جایگزینی دارید؟ ما هزاران جایگزین داریم. بیایید همان مثال خودشان را ذکر کنیم: سپیده قلیان. به نظر شما این خانم جوان، توانا، هشیار، تسلیم ناپذیر که به طور واقعی زندگی اش را در راه مبارزه صرف کرده سر تر است یا رضا پهلوی قمارباز که اگر هم سخنرانی میکند تا پولش را نداده باشند به سخنرانی نمیرود؟ رضا پهلوی که همین الان هم باید دادگاهی شود زیرا که ثروت های مردم را بازنگردانده است. حرف زدن که بلد نیست، نوکر دستگاه سرمایه داری هم که هست. باهوش هم که نیست. اولین کاری که باید با رضا پهلوی کرد این است که باید او را دادگاهی کرد. در عوض فعالین مستقل داخل کشور و اعضای تشکلات و فعالین معلمان و کارگران و همگی شایستگی و قطعا توان نشستن در شورای رهبری جامعه را دارند

صدها و هزاران انسان مبارز و توانایی مانند این زندانیان سیاسی در همین روزها، میلیون ها برابر، توانا تر، شایسته تر و محق تر به نشستن در مجموعه رهبری یک جامعه هستند تا فردی مثل خانواده رجوی یا پهلوی. همه این مدعیان رهبری را جمع کنی یک تار موی فعالین کارگری و اعضای تشکل های مستقل صنفی و کارگری هم نیستند! مگر ما چلاقیم که شما ها میخواهید از میان مشتی فاسد، منفعت طلب، فرصت طلب، نوکرمنش و ناتوان برای ما رهبر تراشی کنید؟

ادامه در صفحه بعد⬇️

https://t.me/kargarane7tape/11788

https://t.me/kargarane7tape/11789

https://t.me/kargarane7tape/11825

 

مطالبی که فقط متعلق به اين سايت مي‌باشد، انتشار آن با درج منبع آزاد است